طرح اختصاصی اکازیون کلکسیون آوازه

طرح اختصاصی اکازیون کلکسیون آوازه

طرح اختصاصی آکاژ کلکسین آوازه

طرح اختصاصی آکاژ کلکسین آوازه

طرح اختصاصی آماندا کلکسیون آوازه

طرح اختصاصی آماندا کلکسیون آوازه

طرح ردین فرش ماشینی کهنه نما

طرح ردین فرش ماشینی کهنه نما

جدیدترین اخبار و مطالب

 هیت ست فرش ماشینی به چه معناست؟

هیت ست فرش ماشینی به چه معناست؟ 1400/07/04

عملیات هیت ست در فرش ماشینی، یکی از فرایندهایی است که موجب رفع عیوب الیاف و بالارفتن کاراییالیاف شده و کیفیت فرش ماشینی بالا می‌رود. عملیات هیت ست شدن توسط دستگاه های مخصوص و با طی کردن فرایند خاص و پیچیده صورت می گیرد که در این مقاله به نحوه هیت ست شدن و مزایای فرش های هیت ست شده می‌پردازیم.

 نگهداری از فرش ماشینی

نگهداری از فرش ماشینی 1400/05/23

در این مقاله به بیان راه کارهای مناسب جهت مراقبت و نگهداری از فرش ماشینی در منزل پرداخته ایم. مسائلی از قبیل: ریشه ی فرش، حمل و نقل فرش ماشینی، نحوه صحیح جارو کردن فرش، جلوگیری از بیدخوردگی و اصول نگهداری بلندمدت فرش های رول شده، نحوه از بین بردن لکه های مختلف از روی فرش، رفع جای مبلمان از روی فرش و چگونگی شست و شوی فرش ماشینی

 چرا فرش سورنا بخریم؟

چرا فرش سورنا بخریم؟ 1400/05/06

شرکت فرش سورنا با سابقه ای بیش از 35 سال در صنعت تولید فرش ماشینی به عنوان اولین تولیدکننده فرش های آنتی باکتریال با ارائه محصولات متنوع خود همچون فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه در سایزها و رنگ بندی های مختلف می باشد.

 فرش چرم چیست؟

فرش چرم چیست؟ 1400/04/29

صنعت فرش به دلیل پیشرفت و افزایش تولید، توانسته از چرم در تولید فرش استفاده کند. به همین دلیل این فرش ها گرانبها بوده و به عنوان فرش دستباف تلقی می‌شود. در این مقاله به طور کامل فرش چرم و نحوه تولید و مراقبت از آن توضیح داده شده است.

درباره سورنا

سورنا ،تولید کننده ی فرش ماشینی در کشور ایران ،مفتخر به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب، و جلب رضایت مشتریان در طول سالیان متمادی می باشد .گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی، با تجربه ی کاری 30 ساله، مشغول به تولید فرش های درجه یک در دسته های مختلف می باشد .سورنا با به کارگیری 60 نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش های ماشینی ،به تولید فرش ماشینی در سه دسته ی مجزای 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه مشغول است .
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها ،به کسب نشان های مختلف نائل گردد.
سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه های استاندارد بین المللی شده که از جمله ی ان میتوان موارد زیر اشاره کرد :
نشان استاندارد ملی ایران ، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا ، گواهینامه های ISO 10001 و  ISO-9001 و بسیاری از گواهینامه های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه ی تولید و صادرات ایران می باشد .
هم چنین لازم به ذکر است سورنا ،با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ،توانسته حوزه ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود ،گسترش دهد .